LifePinner ve SniperChannel İşbirliği ile Hayatın Pin’ini Keşfedin

Dünyadan, Gündem, Havacılık / 02/05/2017

lifepinner

Seyahat etmenin, insan yaşamına kattığı deneyimler paha biçilemez. İnsan, dünyayı gezerken sadece farklı yerleri, kültürleri ve yaşamları değil kendi iç dünyasını da keşfediyor. Bunun bilincinde olan kesim, tüm kazancını eşyalara yatırım yaparak değil, ‘deneyim kazanarak’ yaşamaya özen gösteriyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, hızlı akan bir hayatın içinde seyahatlerinizi organize bir şekilde arşivleyip sosyal medyada paylaşabilmek adına harika bir uygulama geliştirildi: LifePinner!

LifePinner ile seyahat ettiğiniz yerleri harita üzerinde işaretleyebiliyor, notlar ve fotoğraflar ekleyerek kendi şehir rehberlerinizi oluşturabiliyorsunuz. Gezdiğiniz şehirleri puanlayıp dünya üzerinde gerçekleştirdiğiniz seyahatleri bir harita üzerinden tüm sosyal medya takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz. En güzeli ise kişisel seyahat infografiğinize sahip olabilmeniz! Dünyanın yüzde kaçını gezdiğinizi, toplam kaç şehirde bulunduğunuzu, kaç dünya harikası gördüğünüzü bir infografik halinde görmek istemez misiniz? O halde, tam yerine geldiniz!

Hem App Store hem de Google Play’den ulaşılabilen ve şimdiden dünya genelinde binlerce kişi tarafından kullanılan LifePinner, seyahatseverlere ulaşmak isteyen markalar için de kullanıcı dostu çok güzel fırsatlar sunuyor.